TWÓJ SPORTOWY MOMENT TYLKO TO SIĘ LICZY!

autor: SIM | Ulatorgolf

SPORT LAVIT – oznacza entuzjazm do SPORTU, solidnego ducha zespołowego, pasję do wyzwań i kopniaka do treningu – lub po prostu: miłość do sportowych momentów!
Seite


SPORT LAVIT – odczuwalnie skuteczne wsparcie organizmu w każdej sportowej sytu- acji. Czy to rewitalizujące, energetyzujące czy regenerujące; Niezależnie od tego, czy chodzi
o chłodzenie, grzanie czy ochronę: funkcja każdego pojedynczego produktu jest nie tylko idealna dla danego efektu, ale jest również ideal- nie dopasowana do Ciebie!
Partnerstwo DLV 4 Koncepcja produktu SPORT LAVIT® 6 Kategoria produktów „Zimno” 8 Kategoria produktów „Ciepło” 12 Kategoria produktów „Zimno / ciepło” 14 Kategoria produktów „Ochrona” 16 Wsparcie sprzedaży 20 SPORT LAVIT® przegląd produktów 22.


SPORT LAVIT sprawia, że Twoje doznania sportowe są szczególnie intensywne. Poczuj, że sport to coś więcej niż tylko ruch. Poczuj, że każda chwila może być wyjątkowa i przekonaj się, co znaczy prawdziwy sportowy moment!

SPORT LAVIT – #sportsmomentboosted Obiecujemy. Miłośnicy sportu i profesjonaliści wszystkich dyscyplin polegają na nas od ponad 50 lat.
MADE AND DEVELOPED IN GERMANY

Gdańskie Centrum Handlowe MANHATTAN
Aleja Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
piętro 1

tel.: +48 789 178 796
biuro@simulatorgolf.pl

Regluamin i warunki sprzedaży towraów i usług.